Postani saradnik

Ovde možete komentarisati ovaj vebsajt u celini, postavljati nam pitanja i sugestije.
Ukoliko želite da postanete saradnik ovog bloga i objavite sopstveni tekst, molimo vas, obratite nam se imejlom na: swt@vigimnazija.edu.rs
Poslaćemo vam uputstvo za otvaranje naloga i omogućiti da objavljujete ovde svoje tekstove!

Tekstovi će biti razvstani u tri kategorije:

Šestari? Gde ste – da ste, javite se!

Pronađite svoje školske drugove, zakažite proslavu godišnjice mature!
Učenika naše škole ima po celom svetu, više desetina hiljada ih je završilo za ovih 80 godina. Pomozimo im da ponovo pronađu jedni druge!

Dani provedeni u Šestoj – sećanja

Podelite sa nama svoja sećanja na dane kada ste bili đak ili nastavnik Šeste beogradske gimnazije ili škole koja se zvala:

Šesta muška gimnazija
Bibliotekarska škola
Treća ženska gimnazija
Deveta beogradska gimnazija
OVOUO „Zvezdara“

Podelite svoje znanje

Završili ste Šestu (ili neku od škola koje su se formirale i nestajale u današnjoj zgradi), i posle toga učili još…
Sigurno postoji nešto zanimljivo što bi mogli da naučite današnje đake a da toga nema u udžbenicima! Podelite svoje znanje sa nama!