RAZREDNI ISPIT IZ ITALIJANSKOG JEZIKA

POLAGANJE RAZREDNOG ISPITA ZA UČENIKE ČETVRTOG RAZREDA U GIMNAZIJI “SVETI SAVA”

Poštovani,

Obaveštavamo Vas da će se razredni ispit iz italijanskog jezika za učenike 4. razreda gimnazija i srednjih škola održati za školsku 2020/2021. održati u Zemunskoj gimnaziji i to po sledećem rasporedu:

• pismeni deo ispita 8. maja 2021. u 11.30
  • usmeni deo ispita 15. maja 2021. sa početkom od 9 časova

Zemunska gimnazija je izmeštena zbog radova na rekonstrukciji i ispit će biti održan u OŠ Marko Orešković u ulici Otona Župančiča 30 u Novom Beogradu.
Učenici su dužni da ispit prijave najkasnije do 06.05.2021. godine na istoj ovoj adresi na kojoj se ispit održava i to radnim danima od 9 do 14 časova.

Prilikom prijave treba da donesu PRIJAVU, ZAPISNIK, UPUT IZ MATIČNE ŠKOLE i UVERENJE Zapisnik i prijavu čitko popuniti ćirilicom! Uverenje se NE SME POPUNJAVATI!

Učenici su dužni da na ispit dođu pola sata pre početka i da sačekaju ispred ulaza škole i da sa sobom obavezno ponesu zaštitnu masku.

Katarina Bijelić
profesorka italijanskog jezika