OTVOREN KONKURS ,,BUDI ZMAJ” za pomoć Sari Prljinčevi

Dragi učenici, Pozivamo vas da se priključite konkursu ,,Budi zmaj” koji je organizovala Tehnička škola Zmaj.
Umeš da smišljaš slogane, da snimiš dobru fotku, umeš lepo da crtaš, ovo je konkurs za tebe!

Tehnička škola „Zmaj“ raspisuje konkurs „Budi Zmaj“!
Ako su reči tvoje oružje, napiši slogan koji će završavati rečima BUDI ZMAJ i opisivati našu ideju da svako od nas u životu treba da bude zmaj, da bude snažan i jak u svakom smislu,
da štiti slabe, pomaže nemoćnima, bude human, bude… ZMAJ.
Ako voliš fotografije, treba da snimiš dobru fotku koja će biti prava ilustracija našeg slogana BUDI ZMAJ. Da prepoznaš u svetu koji te okružuje sve one situacije uz koje savršeno
stoji naša parola.
Ako si vešt crtač, možeš nacrtati sliku, ili montirati svoj digitalni kolaž, uz koje će naše BUDI ZMAJ savršeno da odgovara.
Za učešće u konkursu potrebne su tri stvari: dobra volja i želja da pobediš i postaneš jedan od naših pravih Zmajevih ambasadora, kao i da pošalješ jednu poruku za Saru Prljinčević – da ukucaš broj 1383 na broj 3030 Fondacije Budi human. Sari smo sad najpotrebniji svi mi zmajevci da pobedi opaku bolest. Sliku poruke / dokaz da si uplatio pošalješ zajedno sa svojim radom tekstom/fotografijom/crtežom, i ličnim podacima (imenom i prezimenom, nazivom škole i odeljenjem koje pohađaš), na mejl budizmaj@skolazmaj.edu.rs ili na adresu škole: Tehnička škola „Zmaj“, Omladinskih brigada 25, 11070 Novi Beograd.
KONKURS JE OTVOREN do 29. 12. 2022.
Pobednike čekaju nagrade – majica sa odštampanim sloganom/fotografijom/crtežom. Deset najbolje plasiranih dobijaju digitalne zahvalnice i mesto na virtuelnoj izložbi najboljih
radova na veb-stranicama naše škole.
Svečano proglašenje biće za Sv. Savu, 27. januara.
Škola zadržava pravo korišćenja materijala za prezentovanje i dalju obradu na svojim veb-platformama i
profilima (školski sajt, instagram itd.).
Podrazumeva se da slogani i fotografije vulgarnog ili na bilo koji način neprimerenog sadržaja neće biti razmatrani.
PRIKLJUČI SE, BUDI ZMAJ!