Boje Afrike – kreativne radionice i izložba radova u MAU

Dragi srednjoškolci,

Muzej afričke umetnosti tokom zimskog raspusta organizuje besplatan program za vas pod nazivom “Boje Afrike – kreativne radionice i izložba radova”.

Pozivamo vas da se prijavite na BESPLATNE radionice koje će se realizovati u Muzeju afričke umetnosti u januaru 2023. godine.

Možete da se opredelite za jednu od dve tematske radionice koje će biti realizovane u sledećim terminima:
·       radionica KERAMIKE – od 2. do 6. januara,
·       radionica GRAFIKE – od 9. do 13. januara

Nakon uvodnog predavanja i kroz praktičan rad svaka grupa će ovladati različitim tehnikama keramike, odnosno grafike. Radionice će trajati pet radnih dana, po četiri sata dnevno – od 10 do 14 časova.
Završni deo programa održaće se 14. januara kada će polaznici, uz pomoć kustosa, kreirati izložbu svojih radova.
Svečano otvaranje izložbe i dodela nagrada za najuspešnije radove održaće se 15. januara u 14 časova.

Pozivamo sve zainteresovane učenike da se što pre prijave – broj mesta je ograničen!

Pošaljite prijavu na kontakt@mau.rs sa sledećim podacima: ime, prezime, godina rođenja, kontakt telefon i izabrana grupa (radionica keramike ili radionica grafike).