Боје Африке – креативне радионице и изложба радова у МАУ

Драги средњошколци,

Музеј афричке уметности током зимског распуста организује бесплатан програм за вас под називом “Боје Африке – креативне радионице и изложба радова”.

Позивамо вас да се пријавите на БЕСПЛАТНЕ радионице које ће се реализовати у Музеју афричке уметности у јануару 2023. године.

Можете да се определите за једну од две тематске радионице које ће бити реализоване у следећим терминима:
·       радионица КЕРАМИКЕ – од 2. до 6. јануара,
·       радионица ГРАФИКЕ – од 9. до 13. јануара

Након уводног предавања и кроз практичан рад свака група ће овладати различитим техникама керамике, односно графике. Радионице ће трајати пет радних дана, по четири сата дневно – од 10 до 14 часова.
Завршни део програма одржаће се 14. јануара када ће полазници, уз помоћ кустоса, креирати изложбу својих радова.
Свечано отварање изложбе и додела награда за најуспешније радове одржаће се 15. јануара у 14 часова.

Позивамо све заинтересоване ученике да се што пре пријаве – број места је ограничен!

Пошаљите пријаву на kontakt@mau.rs са следећим подацима: име, презиме, година рођења, контакт телефон и изабрана група (радионица керамике или радионица графике).