РАЗРЕДНИ ИСПИТ ИЗ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА

ПОЛАГАЊЕ РАЗРЕДНОГ ИСПИТА ЗА УЧЕНИКЕ ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА У ГИМНАЗИЈИ “СВЕТИ САВА”

Поштовани,

Обавештавамо Вас да ће се разредни испит из италијанског језика за ученике 4. разреда гимназија и средњих школа одржати за школску 2020/2021. одржати у Земунској гимназији и то по следећем распореду:

• писмени део испита 8. маја 2021. у 11.30
  • усмени део испита 15. маја 2021. са почетком од 9 часова

Земунска гимназија је измештена због радова на реконструкцији и испит ће бити одржан у ОШ Марко Орешковић у улици Отона Жупанчича 30 у Новом Београду.
Ученици су дужни да испит пријаве најкасније до 06.05.2021. године на истој овој адреси на којој се испит одржава и то радним данима од 9 до 14 часова.

Приликом пријаве треба да донесу ПРИЈАВУ, ЗАПИСНИК, УПУТ ИЗ МАТИЧНЕ ШКОЛЕ и УВЕРЕЊЕ Записник и пријаву читко попунити ћирилицом! Уверење се НЕ СМЕ ПОПУЊАВАТИ!

Ученици су дужни да на испит дођу пола сата пре почетка и да сачекају испред улаза школе и да са собом обавезно понесу заштитну маску.

Катарина Бијелић
професорка италијанског језика