Постани сарадник

Овде можете коментарисати овај вебсајт у целини, постављати нам питања и сугестије.
Уколико желите да постанете сарадник овог блога и објавите сопствени текст, молимо вас, обратите нам се имејлом на: swt@vigimnazija.edu.rs
Послаћемо вам упутство за отварање налога и омогућити да објављујете овде своје текстове!

Текстови ће бити развстани у три категорије:

Шестари? Где сте – да сте, јавите се!

Пронађите своје школске другове, закажите прославу годишњице матуре!
Ученика наше школе има по целом свету, више десетина хиљада их је завршило за ових 80 година. Помозимо им да поново пронађу једни друге!

Дани проведени у Шестој – сећања

Поделите са нама своја сећања на дане када сте били ђак или наставник Шесте београдске гимназије или школе која се звала:

Шеста мушка гимназија
Библиотекарска школа
Трећа женска гимназија
Девета београдска гимназија
ОВОУО „Звездара“

Поделите своје знање

Завршили сте Шесту (или неку од школа које су се формирале и нестајале у данашњој згради), и после тога учили још…
Сигурно постоји нешто занимљиво што би могли да научите данашње ђаке а да тога нема у уџбеницима! Поделите своје знање са нама!