Веб-архива

Маја месеца 2002. године направили смо први сајт наше школе. Сасвим мали и скроман. Били смо поносни што смо међу неколико првих школа које имају свој сајт и што је био веома актуелан јер смо га ажурирали редовно. Временом се повећао и закомпликовао до те мере да нисмо могли више да га одржавамо. Он је и даље видљив овде: prvi.vigimnazija.edu.rs

Нарочито препоручујемо странице Актуелно и Занимљивости – запловите нашим времепловом двадесет година у прошлост и и видите шта смо тада радили и чему смо се на часовима смејали (три стране лапсуса и бисера са наставе)! Погледајте како смо прославили 70. година од оснивања школе на овом линку.

У мају 2004. смо покушали да га редизајнирамо и осавременимо, али нисмо истрајали до краја.  Неуспели покушај је и даље овде.

Mаја 2006. направили смо трећи сајт који се још увек може видети овде treci.vigimnazija.edu.rs

2008. и 2012. направљена су још два сајта, али су они због застарелости софтвера сада недоступни.

Сви дотадашњи сајтови били су дело наставника и ученика наше школе.

2016. добили смо сајт као поклон родитеља ученика наше школе. Тај сајт се може видети на овом линку.

Од јануара 2023. поново веб-секција у сарадњи са тимом за информисање прави и одржава школски сајт.