Чланови Литерарне секције Шесте београдске гимназије учествовали су у Школи креативног писања у организацији Ризнице речи, коју је водила професорка Радица Смиљковић. Учествовало је 13 ученика неше школе у пет сесија одржаних у пет школа. Прва је била у Шестој, друга у Медицинској школи Звездара, трећа у Седмој, четврта у Фармацеутско-физиотерапеутској, а пета у Геодетској школи. Наши млади ствараоци понели су лепа искуства и подстрек за будућа остварења.
Учесници радионица били су: Јефимија Секуловић, Оливера Николић, Киша Радић, Милица Стошић, Милица Јоксовић, Милица Станишић, Ања Радојевић, Алекса Кадијевић, Никола Тришић, Невена Мирчић, Марија Миросављевић, Алекса Маринковић и Уна Несторовић.