Колектив

Наставници:

 

Мина Алексић
Данијела Алуровић
Бојана Антанасијевић
Милена Антић
Тамара Бакић
Светлана Баковић
Људмила Башић
Јасминка Башић
Марија Богићевић
Биљана Бодирога
Ивана Бојовић
Сара Босиљчић
Драгана Бранковић-Срзић
Оливера Васиљевић-Леви
Андрија Влајић
Славица Влачо
Виолета Влашки
Данијела Вујисић
Ивана Вукмирица
Дражен Вучак
Јована Вучићевић
Данијела Грујовић
Маја Дабић
Наташа Дабић-Kостић
Јелена Давинић Стевановић
Тијана Дамњановић
Марија Дуканић
Томислав Ђокић
Сузана Ђолић
Тамара Ђорђевић Николић
Тамара Ђуканов
Тијана Ђукић Џудовић
Наташа Ђурић Лазовић
Марија Ђуровић
Љубица Ђуровић
Светлана Златановић
Татјана Златковић
Данијела Иличин
Владимир Јанковић
Александра Јарић
Весна Јевтић
Мирјана Јелић
Ана Јоковић
Душка Кисин
Тања Кнежевић
Ана Ковачевић
Александар Кржић
Јелена Крлић Сретовић
Сузана Лазовић
Лазарела Лововић
Катарина Лојаница
Љиљана Маловић-Kозић
Драгана Мандић
Владо Маријан
Тијана Маринковић
Андреја Марковић
Снежана Марковић
Жељко Матић
Ивана Маћешић
Марија Милијев
Радисав Милић
Ненад Милосављевић
Владимир Милутиновић
Снежана Мирчетић Обрадовић
Горан Михаиловић
Драгана Мишић
Олгица Недељковић
Тамара Новаковић
Дубравка Носовић
Урош Остојић
Владимир Павловић
Васо Павловић
Љиљана Павловић-Шудић
Соња Пантић
Весна Параушић
Јасна Перић
Јасмина Перуничић
Саша Петровић
Снежана Петруновић
Сандра Плазибат
Данило Полић
Дубравка Радошевић
Олгица Рајић
Милица Ракић
Јелена Рашевић
Зоран Ристановић
Будимир Рондовић
Алекса Стаменковић
Ивана Стојановић
Ана Стојиљковић
Владимир Тасић
Јована Татић
Урош Тепавац
Кристина Траиловић
Сандра Трпковић
Гордана Ћеранић
Мирјана Ћетојевић
Сузана Филиповић
Марија Филиповић
Весна Чолаковић-Јовановић
Зринка Шандор

 

 

Управа

Радисав Милић директор
Данијела Иличин помоћник директора

 

Стручни сарадници

Дубравка Радошевић Педагог школе
Марија Филиповић Педагог школе
Ивана Зорић Педагог школе
Ивана Маћешић Психолог школе
Марија Богићевић Библиотекар
Данијела Антоновић Библиотекар

 

Административно-финансијска служба

 

Дарја Ђинић Секретар школе
Анђелија Пантић Референт за правне кадровске и административне послове
Тања Петровић Шеф рачуноводства
Мирјана Јовичић Благајник

 

Помоћно-техничко особље

Љубомир Бусић Домар
Миломир Вучковић Домар
Горан Зафировски Техничар за одржавање информационих система и технологије
Биљана Марковић Радница на одржавању хигијене
Валентина Миленковић Радница на одржавању хигијене
Радмила Зековић Радница на одржавању хигијене
Војиславка Ињац Радница на одржавању хигијене
Верица Танасијевић Радница на одржавању хигијене
Боја Лакић Радница на одржавању хигијене
Ивана Крстић Радница на одржавању хигијене
Анита Ђорђевић Радница на одржавању хигијене
Љиљана Станковић Радница на одржавању хигијене
Милена Росић Радница на одржавању хигијене
Драгана Перовић Радница на одржавању хигијене
Милка Васић Радница на одржавању хигијене
Милунка Шмигић Радница на одржавању хигијене
Јелена Трајковић Радница на одржавању хигијене