YouTube kanal za podršku nastavnicima u organizovanju onlajn nastave

Svakog četvrtka od 21 čas na YouTube kanalu #Znanje da ne baguje, uživo se emituju emisije u kojima se obrađuju aktuelni sadržaji za nastavnike i stručne saradnike.

U prethodnih 7 emisija obrađivale su se teme: Onlajn resursi za nastavu po predmetima, Alati za testiranje učenika onlajn, Internet učionica, Ocenjivanje učenika onlajn, Projektna nastava… O temama u emisijama govore nastavnici polazeći od svojih iskustava u praksi.

Emisiju vodi Milan Petrović ispred organizacije „Nauči me“, koja vodi Unbox Hab inovativnih ideja iz Niša.

U toku emisija mogu se postavljati pitanja i komentari, a organizator pruža podršku i putem saveta i tehničke pomoći na imejl adresi: znanjedanebaguje@gmail.com 

Osmu epizodu možete pogledati u četvrtak, 9.4.2020. u 21. čas. Gost emisije je Dušan Blagojević, ovogodišnji laureat nagrade Živojin Mišić za najboljeg nastavnika, a sa njim će se voditi razgovor o tome kako se u ovom moru novih, besplatnih sadržaja nastavnici snalaze u novoj ulozi vodiča kroz sadržaj.

Novu epizodu možete pogledati na linku: https://www.youtube.com/watch?v=LGWRJdKGBmA&feature=youtu.be

Sve prethodne epizode možete pogledati na: #Znanje da ne baguje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *