Obaveštenje za vanredne učenike i učenike povratnike sa razmene

24.03.2020.

U novonastalim okolnostima nije moguće polaganje ispita vanrednih učenika te će rad sa njima biti realizovan na sledeći način. Na osnovu rasporeda mentorstva predmetnih nastavnika koji će izraditi pom. direktora Uroš Tepavac ,nastavnici će vanrednim učenicima proslediti nastavni materijal i dati zaduženja i zadatke na osnovu kojih će i vanredni učenici biti formativno ocenjeni a kada se uslovi steknu i nastava normalizuje i oni će biti sumativno ocenjeni komisijski od strane dva predmetna nastavnika. Učenici povratnici sa razmene pratiće nastavu u odeljenjima u kojima su bili u redovnom statusu prethodne godine  i biće tretirani kao i svi ostali redovni učenici a biće im omogućeno da budu sumativno ocenjeni kao i ostali jer je to neophodnu u situaciji u kojoj su se našli .

direktor VI Bgd. gimnazije Rade Zejak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *