30 БЕСПЛАТНИХ ШКОЛОВАЊА ЗА ЂАКЕ ГЕНЕРАЦИЈЕ

ITAcademy i Kraljevska fondacija dodeljuju besplatna školovanja za đake generacije

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da će i ove godine đak generacije naše škole imati mogućnost da osvoji jednogodišnje besplatno školovanje na ITAcademy.

Treću godinu zaredom kompanija LINK group (u čijem su sastavu ITAcademy, BusinessAcademy, Savremena osnovna škola, Savremena gimnazija i druge obrazovne institucije), u saradnji sa Fondacijom Nj.K.V. Prestolonaslednika Aleksandra Karađorđevića, dodeliće 30 besplatnih školovanja za đake generacije iz Srbije i Republike Srpske.

Kako da konkurišete?

Na sledećoj strani možete pročitati više o akciji, a prijave za jednogodišnje besplatno školovanje na ITAcademy biće otvorene na istoj strani od 21. juna, nakon 18h. Prijava će biti otvorena do 15. jula.

Na vama je da sastavite motivaciono pismo u kome ćete objasniti zbog čega konkurišete za besplatno školovanje i zašto biste voleli da upišete neki od programa na ITAcademy, a najubedljiviji i najoriginalniji odgovori će biti nagrađeni.

Imena pobednika biće objavljena 30. jula na istoj stranici, a svečana dodela besplatnih školovanja biće održana u septembru na Belom dvoru.

Školovanje za najtraženija IT zanimanja

Đaci generacije koji osvoje besplatno školovanje moći će da biraju program na ITAcademy, a školovaće se online, putem najsavremenije Distance Learning platforme za učenje na daljinu.

Polaznici na ITAcademy mogu da se školuju na šest različitih odseka, koji sadrže ukupno 30 programa. Na njima je da odaberu oblast u kojoj se najbolje snalaze – Programiranje, Dizajn, IT business, Administracija, 3D dizajn i AutoCAD i Mobile Development.

ITAcademy, pored toga što svojim polaznicima obezbeđuje znanja i veštine za neka od najplaćenijih zanimanja današnjice, omogućava im i polaganje za neke od najprestižnijih međunarodno priznatih sertifikata, kao što su Oracle, Cisco, Zend PHP i mnogi drugi.

Ne propustite priliku!

Prijavi se i otvori sebi vrata IT sveta.

Ove godine možda baš ti osvojiš besplatno školovanje na nekom od IT programa po izboru