mts app konkurs

Poštovani direktori, profesori i saradnici,

Telekom Srbija po osmi put organizuje mts app konkurs za izradu aplikacija za mobilne uređaje, namenjen učenicima talentovanim za matematiku, informatiku i računarstvo.

Drago nam je što možemo da vas obavestimo da smo ove godine, prema preporuci Ministarstva prosvete,  mts app konkurs otvorili kako za škole koje su do sada već imale priliku da učestvuju u konkursu, tako i za nove u kojima su od ove školske godine uvedena informatička odeljenja.

U prilogu vam šaljemo poziv za učenike i uslove konkursa uz molbu da na odgovarajući način o tome obavestite učenike i postavite ove informacije na sajt škole.

Kako biste dobili više informacija o mts app konkursu, u prilogu šaljemo i izveštaj u formi PDF dokumenta, a možete ih pronaći i na zvaničnom sajtu Telekoma Srbija, na sledećoj adresi:

O narednim koracima koje predviđamo u vezi sa mts app konkursom obavestićemo vas blagovremeno.

Za sva vaša pitanja stojimo na raspolaganju.

Srdačan pozdrav u ime mts app tima Telekoma Srbija,

Miroslava Tešin Popović

Menadžer za korporativnu društvenu odgovornost

Opšti uslovi mts app konkurska