РЕЗУЛТАТИ СА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Табела са измењеним резултатима након приговора родитеља

Резултати са пријемног испита из математике за одељење са посебним способностима за информатику

Жалбе се предају у Земунској гимназији 07.06.2018. од 8:00 до 16:00 часова.

Дворски комплекс

Чланови УНЕСКО клуба школе су 25. маја 2018. године у оквиру посете Дворском комплеку на Дедињу обишли две примарне резиденције Краљевски двор и Бели двор, као и дворску капелу Светог апостола Андреја Првозваног.

Посетиоци су имали прилику да сретну и поздраве престолонаследника Александара II Карађорђевића са супругом Катарином.

Beli dvor

Unutrašnjost Belog dvora

Kraljevski dvor

ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ЗА ПРВИ РАЗРЕД СМЕР РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

Обавештавају се ученици који полажу рачунарство и информатику  у Земунској гимназији  да је потребно доћи  у 09:15 часова.

Може се унети : флашица воде и прибор за рад лењир, троугао, угломер, шестар, оловка хемијска, оловка графитна, гумица и калкулатор са основним рачунским операцијама (сви други калкулатори нису дозвољени за коришћење). Не може се користити калкулатор на мобилном телефону. Мобилни телефони су забрањени.

Обавезно понети ђачку књижицу са фотографијом.

Obavestenje23052018